אודותינו

“קולאישי" הוא פיתוח טכנולוגי מבית עלמגו. עלמגו מפתחת טכנולוגיות הקראה בעברית מאז שנת 2011. "קולאישי" נסמך על המילונים המדוייקים של עלמגו, התשתית הלשונית של הקולות הקיימים "סיון" ו"גילעד".

טכנולגיית ההקראה (Text to Speech) של עלמגו מוטמעת אצל עשרות לקוחות מובילים, ביניהם: צה"ל, WAZE, בנקים, חברות תקשורת, ישראל היום, רוב מוסדות ההשכלה הגבוהה.

בנוסף, מפעילה עלמגו את האתר "עלמה רידר", שבו נעזרים אלפי תלמידים, סטודנטים ובוגרים.

במגזר תקשורת תומכת חלופית, נעשה שימוש בקולות של עלמגו באפליקציית TouchChat, ובמחשבי התקשורת שמחולקים על ידי סל הבריאות, ומחשבי תקשורת מושאלים על ידי עזר מציון.

מאז 2015, בעיקר מצד "דגש טכנולוגיה מסייעת"  אנחנו מקבלים בקשות לקולות "אישיים" עבור חולי ALS, שמבקשים להישמע בקולם, ולא בקול גנרי, אך הטכנולוגיה של אז לא התאימה לייצור קול שכזה.

החל מ2018 טכנולוגיית ההקראה של עלמגו עברה לשימוש ברשתות נוירונים/למידה עמוקה (DNN), וכל הקולות הוסבו לעבודה עם הטכנולוגיה החדשה.

רשתות הנוירונים "לומדות" טוב יותר את הדיבור האנושי: את הגיית הפונמות ואת האינטונציה, ה"מנגינה" של הדיבור. בנוסף, שיפרנו גם את הVocoder, הרכיב שמשמיע את הקול. הנה השוואה בקולה של "סיון" בין הטכנולוגיה הקודמת לטכנולוגיה הנוכחית:

עם הטכנולוגיה החדשה, DNN , נדרשות פחות הקלטות כדי ללמוד את הקול, וגם הרגישות לאיכות ההקלטות פחתה.

עדיין, כדי ליצור קול "אישי" נדרשת הקלטה איכותית, ולצורך כך בנינו פלטפורמה אינטרנטית שמאפשרת להקליט בצורה שתאפשר ליצור קול: חלוקה ברורה למשפטים מתאימים, ותזכורת מתמדת לשימוש במיקרופון איכותי. בנוסף, צוות עלמגו מאזין להקלטות בתחילת הדרך ומנחה את המקליטים בהתאם לצורך.

עלמגו מפעילה כיום את השירות גם באנגלית, תחת האתר thevoicekeeper.com, והוא כיום שירות הvoice banking היחיד בארה"ב שמאפשר, כמו בעברית, יצירת קול אישי מיידית:  3 דקות הקלטה, ועוד 7 דקות המתנה.

הצוות של קול אישי
אליק

מייסד ומנכ"ל החברה לאליק נסיון של 17 שנה בתחום מוצרי וטכנולוגיות דיבור.אלי

מכירות ושירות אלי מביא עמו 40 שנות נסיון במכירת טכנולוגיה עילית למגזרים שונים בשוק הישראלי.

אנדריי

מהנדס תוכנה ראשי אנדריי הוא מסטר של טכנולוגיות ווינדוס וSQL. אנדריי כתב במו ידיו את רוב שירותי ומוצרי החברה בשנים האחרונות. .
אריאל

חוקר ראשי באמצעות הטכנלוגיה העדכנית ביותר בלימוד מכונה ורשתות נוירונים אריאל אחראי לכך שהקול האישי ישמע דומה לקולכם. בסוף 2019 התגייס אריאל ליחידה טכנולוגית יוקרתית בצה"ל .
יעל

מעצבת המוצר וחווית המשתמש יעל מעצבת את מוצרי עלמגו מאז 2013.